Datum: 27.07.2015

Vložil: Šípovi

Titulek: Francie 2015

Milé Domino, pedagogové, páni řidiči.
Mockrát děkujeme za zprostředkování zážitků, které naše dcera prožila s Vámi, na zájezdu do Francie. Jak už to bývá u Vašich výjezdů, přidají se ještě prožitky z jiných zemí, letos: Německo, Itálie. Věříme tomu, že to, co naše děti prožijí s Vámi, s rodiči nemají šanci zažít. Jedná se o velice kvalitní program, který dětem připravíte. Děti s Vámi nejedou jen koncertovat, ale čerpají i jiné zkušenosti a poznávají život v jiných zemích. Velice děkujeme za zázemí, které jim připravíte: ubytování, stravování a veškerý servis. Dcera vždy lituje, "že to tak rychle uteklo".
Letos s Vámi byla počtvrté a věříme, že i příští rok se jí podaří s Vámi vycestovat. Víme, že ani děti to nemají bez práce, že za tím stojí několikahodinové zkoušky ve sboru přes školní rok. Proto děkujeme paní sbormistrni Ivaně Kleinové, že dovede děti kvalitně připravit, že tomuto úsilí věnuje spoustu času, paní učitelce Evě Petrášové za shánění financí a zajištění programu, paní vychovatelce Kamile Světlíkové za zdravotní péči, panu učiteli Radimu Křížovi za perfektní videodokumentaci, Lubošovi a Heluš za odborný servis a zázemí, paní učitelce Aleně Zupkové za reprezentaci našeho kraje (případné pohotové zastoupení paní dirigentky) a Tomáši Mludkovi za vynikající klavírní doprovod. Jste skvělý tým. Možná, že jsou Vaše role ve skutečnosti jiné, ale na nás rodiče to tak působí. Taky děkujeme za kvalitní výběr dopravní firmy a pánům řidičům, že naše děti bezpečně dovezou tam kam mají a věříme, že to při dnešním provozu není jednoduché.
Snad jsme na nikoho nezapomněli, a pokud ano, tak má rovněž naše díky.
Přejeme Vám hodně nápadů, energie a chuti do další práce, hodně šikovných dětí, úspěchů ve zpívání a spoustu cestovatelských zážitků.
Šípovi

Přidat nový příspěvek