Kniha návštěv

Datum: 16.06.2016

Vložil: Domino

Titulek: Slovensko

Vzkazy ze Slovenska zde:
https://domino-opava.webnode.cz/news/zajezd-slovensko-a-madarsko-16-19-6/

Datum: 26.05.2016

Vložil: Domino

Titulek: Benátky

Vzkazy z Benátek najdete pod záložkou Benátky 2016/Vzkazovník.

Datum: 27.07.2015

Vložil: Šípovi

Titulek: Francie 2015

Milé Domino, pedagogové, páni řidiči.
Mockrát děkujeme za zprostředkování zážitků, které naše dcera prožila s Vámi, na zájezdu do Francie. Jak už to bývá u Vašich výjezdů, přidají se ještě prožitky z jiných zemí, letos: Německo, Itálie. Věříme tomu, že to, co naše děti prožijí s Vámi, s rodiči nemají šanci zažít. Jedná se o velice kvalitní program, který dětem připravíte. Děti s Vámi nejedou jen koncertovat, ale čerpají i jiné zkušenosti a poznávají život v jiných zemích. Velice děkujeme za zázemí, které jim připravíte: ubytování, stravování a veškerý servis. Dcera vždy lituje, "že to tak rychle uteklo".
Letos s Vámi byla počtvrté a věříme, že i příští rok se jí podaří s Vámi vycestovat. Víme, že ani děti to nemají bez práce, že za tím stojí několikahodinové zkoušky ve sboru přes školní rok. Proto děkujeme paní sbormistrni Ivaně Kleinové, že dovede děti kvalitně připravit, že tomuto úsilí věnuje spoustu času, paní učitelce Evě Petrášové za shánění financí a zajištění programu, paní vychovatelce Kamile Světlíkové za zdravotní péči, panu učiteli Radimu Křížovi za perfektní videodokumentaci, Lubošovi a Heluš za odborný servis a zázemí, paní učitelce Aleně Zupkové za reprezentaci našeho kraje (případné pohotové zastoupení paní dirigentky) a Tomáši Mludkovi za vynikající klavírní doprovod. Jste skvělý tým. Možná, že jsou Vaše role ve skutečnosti jiné, ale na nás rodiče to tak působí. Taky děkujeme za kvalitní výběr dopravní firmy a pánům řidičům, že naše děti bezpečně dovezou tam kam mají a věříme, že to při dnešním provozu není jednoduché.
Snad jsme na nikoho nezapomněli, a pokud ano, tak má rovněž naše díky.
Přejeme Vám hodně nápadů, energie a chuti do další práce, hodně šikovných dětí, úspěchů ve zpívání a spoustu cestovatelských zážitků.
Šípovi

Datum: 10.03.2015

Vložil: Jitka Válková

Titulek: Výběrové sbory

Blahopřeji Vám ke všem úspěchům.Sbor zpívá s nadšením, které je znát na každém tónu.
Dovolte mi jen trochu oponovat k prezentaci - četla jsem, že jste sbor z běžné základní školy.Škola s rozšířenou výukou hudební výchovy není běžnou školou.Rozdíl mezi běžnou školou a Vaší je nesporný.Dovolím si tvrdit, že máte lepší podmínky než sbory nejen běžné základní školy, ale i sbory ZUŠ.Na školách s rozšířenou výukou je sborový zpěv povinnou výukou, tedy netrpíte nedostatkem dětí tak, jako my ve školách opravdu běžných a nakonec i některých sborech ZUŠ, kde si děti musí opravdu shánět.
Přeji Vám hodně radosti z muzicírování a dostatek opory.J.V.

Datum: 05.03.2015

Vložil: Adell

Titulek: :)

Jsem rada ze jsem v tomto sboru a jsem hrda :) Moc si vazim toho co pro nas pani dirigentka dela :) Moc si toho vazim ... Tesim se do Francie <3 :*

Datum: 01.03.2015

Vložil: kača L

Titulek: :)

Jste nejlepší

Datum: 16.10.2014

Vložil: Markéta B.

Titulek: :)

Krásný koncert, úžasný zážitek. Jako vždy. Jste nejlepší! :)

Datum: 16.07.2014

Vložil: Eva Fialová, Brno

Titulek: Díky

Moc se mi líbíte, gratuluji k úspěchům v Rize. Díky vašemu videu jsem konečně objevila autora a slova ke skladbě Koleda. Když jsem byla malá (60. léta 20. stol.), měli jsme tuto skladbu na malé gramofonové desce, a protože to byla jedna deska z celkových čtyř (Mozart, Semafor, Matuška), pouštěla jsem si ji do bezvědomí :)) Že byl autorem Martinů, jsem nevěděla a ani na YouTube jsem nenašla. Až dneska díky vám a zprávě o vás na ČT 1 úspěch !!!

Datum: 28.04.2014

Vložil: anonymka

Titulek: .

jste nejlepší!!

Přidat nový příspěvek