Domino ve školním roce 2015/16

01.09.2015 10:41

Vážení rodiče, milé děti.

Začíná další školní rok a doufám, že pro vás  všechny bude úspěšný.  Děkuji  zpěvákům  za jejich práci v minulém školním roce, za skvělou reprezentaci na celostátním  festivalu v Novém Jičíně, Českém Krumlově i ve Francii. Děkuji za krásné koncerty a vystoupení v Opavě. Děkuji rodičům za podporu a spolupráci.

Rádi bychom navázali na aktivity a úspěchy z  předešlých let. Dětský  pěvecký sbor Domino má zkoušky rozdělené na dvě skupiny, v úterý 6. a 7. třída a ve čtvrtek  8.a 9. třída. K tomu, aby mohl sbor kvalitně koncertovat a  reprezentovat, je nutné , aby se tyto obě skupiny sezpívaly dohromady. 

Společné zkoušky budou probíhat ve čtvrtek od 17.00 do 18.30. Prosím, abyste si na tuto dobu nedávali žádný kroužek nebo trénink. Tyto zkoušky budou probíhat na malé škole v hudebně nejméně dvakrát až třikrát v měsíci. O tom, zda se zkouška koná, budete informování na webu sboru Domino ( domino-opava.webnode.cz) a ve škole. Děkuji za pochopení.

Členové sboru Domino jsou členy Klubu Domino. Členský poplatek činí 200 Kć na pololetí. 

AKCE DOMINO - ZÁŘÍ - ŘÍJEN ( začátek) 2015    

9.9. STŘEDA - 17.00 - 18.00 - hodinový koncert na Dolním náměstí v rámci doprovodného programu festivalu BEZRUČOVA OPAVA

24.9. ČTVRTEK - opera Brundibár- společný zpěv hlavní melodie opery  se sborem z Volgogradu, shlédnutí opery ( Domino zpívalo tuto operu ve Francii a ve Slezském divadle v Opavě před třinácti lety)

1.10. ČTVRTEK -  Slavnostní koncert sború z Opavy k výročí založení Slezského divadla v Opavě - večer